Strona główna
Mapa serwisu
Mapa Płocka
Zaloguj się
Domy
Mieszkania
Pokoje
Lokale użytkowe
Działki
Obiekty
Siedliska
Kamienice
Rynek pierwotny:
Fotowoltaika - Nowatorski pomysł zamiany energii świetlnej na elektryczną
Aranżacje wnętrz - przykłady
Drogowy projekt Via Europe: Istotny dla UE, ważny dla Polski, kluczowy dla Płocka
Polacy rzucili się na kredyty hipoteczne. W pogoni za mieszkaniem zadłużamy się coraz bardziej
Pozwolenia na budowę, mieszkania oddane do użytku. Oto najnowsze dane GUS o budownictwie
Finansowanie inwestycji energetycznych nie jest proste
Ceny mieszkań rosną zaskakująco szybko. Jak zareagują kupujący?
Strzeż się gwarantowanych 7% z nieruchomości
Kredyty frankowe już nam niestraszne? Do 2025 r. skala problemu może zmaleć o połowę
Po wejściu do UE polskie mieszkania podrożały cztery razy
Wynajem mieszkania w Polsce. Jak przez 10 lat zmieniły się stawki czynszów? [ANALIZA]
Drożeje cement i inne materiały budowlane. Ma się to odbić na cenach mieszkań
Ranking kredytów hipotecznych – luty 2019
Najlepszy czas w roku na zakup działki pod budowę domu
W Dubaju powstanie pierwsza instalacja do odsalania wody zasilana energią słoneczną
Gdzie kupić mieszkanie na wynajem? Ranking najbardziej dochodowych dzielnic miast w Polsce
Rząd zapowiada waloryzację kontraktów na budowę dróg i kolei
Dawna Drukarnia

Inwestycja mieszkaniowo-usługowa - "DAWNA DRUKARNIA"
ul. Warszawska w Płocku

Unikalny projekt rewitalizacyjny drukarni i adaptacja jej na cele mieszkaniowe to pierwszy tego typu projekt w Płocku. Celem Inwestora jest rewitalizacja XX - wiecznej fabryki braci Bolesława i Stanisława Detrychów i adaptacja jej na apartamenty zwane loftami.

Na historycznym obszarze drukarni - w starych murach fabryki, w wysokich pomieszczeniach powstaną wyjątkowe, nowoczesne apartamenty.

Projekt rewitalizacji zakłada przywrócenie budynkom pofabrycznym dawnej świetności i nadanie im nowej funkcji użytkowej poprzez wykorzystanie najnowszych technologii i rozwiązań architektonicznych.

W powstających apartamentach zostaną zachowane XX – wieczne elementy konstrukcji. Zabytkowa fasada fabryki będzie kontrastować z jasnym i przestronnym wnętrzem zbudowanym z cegły, stali i szkła.

Zamieszkają tam ludzie ceniący niezależność i przestrzeń, chcący zerwać z kanonem małego mieszkania w bloku z wielkiej płyty.

Dawna Drukarnia oferuje do sprzedaży luksusowe apartamenty o najwyższej jakości, zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, nieopodal Starówki.

To kompleks trzech ekskluzywnych rezydencji zlokalizowanych na terenie wiślanej skarpy. Dawna Drukarnia to wyrafinowane połączenie nowoczesnej architektury, technologii oraz zieleni.

Dla każdego apartamentu przewidziano własne miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Ponadto lokale mogą być według życzenia nabywcy wyposażone w odkurzacz centralny, filtr wody, system inteligentny dom, system alarmowy, klimatyzację.

Na terenie kompleksu przewidziano: system wizyjny strzeżony 24h/dobę, monitoring części wspólnych, który da mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców zapewni również system alarmowy.

Komunikację wewnętrzną ułatwią windy we wszystkich 3 rezydencjach połączone z parkingiem podziemnym, w której przewidziano miejsca postojowe dla każdego apartamentu.

IV kwartał 2012 r. - przewidywany termin zakończenia budowy.

Strona główna   |    O nas   |    Regulamin   |    Reklama   |    Kontakt   |    Partnerzy   |    FAQ - Instrukcja   |    Polityka prywatności
© Płockie Centrum Nieruchomości i Budownictwa  |  Prawa zastrzeżone  |  2011
Projekt i wykonanie: Bla-art

Portal obsługuje eksport ofert z systemu  GALACTICA VIRGO

Liczący przeszło 126 tys. mieszkańców Płock oferuje atrakcyjne cenowo mieszkania i domy w równie atrakcyjnej lokalizacji. Co roku zwiększa się liczba osób, chcących przeprowadzić się w te malownicze rejony. Z myślą o przyszłych i obecnych mieszkańcach tego mazowieckiego miasta, powstała nasza strona. Znajdują się tu informacje dotyczące nieruchomości Płock, jak również artykuły na temat naszego miasta, czy praktyczne porównywarki cen materiałów budowlanych. Każda z osób poszukujących własnego lokum może wyszukać dla siebie dobrze usytuowane i korzystne cenowo nieruchomości. Płock pełen jest lokali, gotowych do zasiedlenia od zaraz. Niezależnie od tego, czy poszukują Państwo pokoju, mieszkania, domu, czy innego obiektu, dzięki naszemu portalowi, proces szukania przebiegnie szybko i bezproblemowo. Wyszukiwarka podpowie Państwu parametry, które należy wskazać, aby usprawnić proces wyszukiwania. Na naszej stronie prezentujemy nieruchomości z Płocka z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z portalem plcnib.pl i zapraszamy do Płocka!