Strona główna
Mapa serwisu
Mapa Płocka
Zaloguj się
Domy
Mieszkania
Pokoje
Lokale użytkowe
Działki
Obiekty
Siedliska
Kamienice
Rynek pierwotny:
Fotowoltaika - Nowatorski pomysł zamiany energii świetlnej na elektryczną
Aranżacje wnętrz - przykłady
Drogowy projekt Via Europe: Istotny dla UE, ważny dla Polski, kluczowy dla Płocka
Mieszkanie plus czekają istotne zmiany
Rekordowy rok na rynku nieruchomości. Tak dużo nie budowano od dekad
Będzie łatwiej kupić ziemię rolną? Resort pracuje nad zmianami
Przedmieścia są passé. Zamożni ludzie wracają do miasta
Frankowicz zadał bankowi straszny cios. Unieważnienie kredytu frankowego i 2 miliony zł do zwrotu
Polski gigant zawstydził Amazona. Wybudowali najnowocześniejszy magazyn na świecie, którym może zarządzać jedna osoba
Idą zmiany. Czy nowy Międzynarodowy Standard Sprawozdawczości Finansowej zaskoczy najemców nieruchomości komercyjnych?
Państwo ważniejsze od wynajmującego
Duże zyski z wynajmowania mieszkania w Polsce. Oto wyniki najnowszego raportu
Najlepsze kredyty Mieszkanie dla młodych – lipiec 2017 [Ranking Bankier.pl]
Polacy kupują nieruchomości luksusowe
Polityka prywatności
 1. Administratorem danych osobowych Użytkowników będących osobami fizycznymi, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. „o ochronie danych osobowych” (z późn. zm.), jest Operator Serwisu PLCNiB tj. Płockie Centrum Usług. Dane osobowe Użytkowników są przetwarzane przez Operatora zgodnie z przepisami ww. ustawy oraz zgodnie z zapisami ustawy z dnia 18 lipca 2002r. „o świadczeniu usług drogą elektroniczną”, w celu świadczenia przez Operatora usług oraz w celach marketingowych związanych z funkcjonowaniem Serwisu, a także świadczeniem usług przez Operatora. Użytkownik nie będzie otrzymywać informacji marketingowych i handlowych, jeśli nie wyrazi na to zgody. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
   
 2. Serwis www.plcnib.pl nie udostępnia zebranych danych nikomu kto na podstawie obowiązujących przepisów prawa nie jest do tego upoważniony.
   
 3. Operator zapewnia wszystkim Użytkownikom realizację uprawnień wynikających z zapisów ustawy o ochronie danych osobowych, w tym prawa dostępu do treści własnych danych osobowych i ich modyfikowania oraz prawa do kontroli przetwarzania własnych danych osobowych na zasadach opisanych w przedmiotowej ustawie.
   
 4. Serwis www.plcnib.pl zbiera następujące informacje dotyczące użytkowników serwisu: adres IP, numer id , data połączenia z serwisem, adresy e-mail, dane teleadresowe podane przez użytkowników w wizytówkach i ogłoszeniach oraz tzw. cookies. Informacje te są wykorzystywane w celu doskonalenia serwisu oraz zabezpieczenia jego danych przed utratą, mogą też być wykorzystane za ich zgodą do celów marketingowych i informacyjnych.
   
 5. Serwis zawiera linki do innych stron internetowych, i nie ponosi odpowiedzialności za ochronę danych na tych stronach.
   
 6. Serwis nie stosuje także żadnego specjalistycznego zabezpieczenia danych przesyłanych przez użytkowników do serwisu, dlatego też każdy użytkownik powinien zachować szczególną ostrożność przy podawaniu danych w zamieszczanych ogłoszeniach czy wizytówkach.
   
 7. Płockie Centrum Usług jest właścicielem niniejszego serwisu internetowego i zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób niniejszy serwis obowiązuje jego aktualna Polityka Prywatności.
   
 8. Serwis nie bierze odpowiedzialności za zamieszczane w nim reklamy. Kupujący powinien być ostrożny odpowiadając na reklamę, bądź dokonując w związku z tym jakichkolwiek płatności.
   
 9. Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są na stronach www.plcnib.pl, gdyż robią to na własną odpowiedzialność i we własnym zakresie.
   
 10. Użytkownik w dowolnej chwili może zwrócić się o usunięcie , udostępnienie lub poprawienie swoich danych przechowywanych przez niniejszy serwis. Kontakt: biuro@plcnib.pl.
Strona główna   |    O nas   |    Regulamin   |    Reklama   |    Kontakt   |    Partnerzy   |    FAQ - Instrukcja   |    Polityka prywatności
© Płockie Centrum Nieruchomości i Budownictwa  |  Prawa zastrzeżone  |  2011
Projekt i wykonanie: Bla-art

Portal obsługuje eksport ofert z systemu  GALACTICA VIRGO

Liczący przeszło 126 tys. mieszkańców Płock oferuje atrakcyjne cenowo mieszkania i domy w równie atrakcyjnej lokalizacji. Co roku zwiększa się liczba osób, chcących przeprowadzić się w te malownicze rejony. Z myślą o przyszłych i obecnych mieszkańcach tego mazowieckiego miasta, powstała nasza strona. Znajdują się tu informacje dotyczące nieruchomości Płock, jak również artykuły na temat naszego miasta, czy praktyczne porównywarki cen materiałów budowlanych. Każda z osób poszukujących własnego lokum może wyszukać dla siebie dobrze usytuowane i korzystne cenowo nieruchomości. Płock pełen jest lokali, gotowych do zasiedlenia od zaraz. Niezależnie od tego, czy poszukują Państwo pokoju, mieszkania, domu, czy innego obiektu, dzięki naszemu portalowi, proces szukania przebiegnie szybko i bezproblemowo. Wyszukiwarka podpowie Państwu parametry, które należy wskazać, aby usprawnić proces wyszukiwania. Na naszej stronie prezentujemy nieruchomości z Płocka z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z portalem plcnib.pl i zapraszamy do Płocka!