Rynek pierwotny:
Fotowoltaika - Nowatorski pomysł zamiany energii świetlnej na elektryczną
Aranżacje wnętrz - przykłady
Drogowy projekt Via Europe: Istotny dla UE, ważny dla Polski, kluczowy dla Płocka
Mieszkania drogie jak nigdy. Patowynajem rośnie w siłę
Rządowy kredyt na 2 proc. Wcale nie będzie tak różowo?
Ceny mieszkań ostro w górę, a i tak sprzedają się na pniu. Skrajna nadwyżka popytu nad podażą
Rekordowe półrocze dla rynku pierwotnego. Sprzedano najwięcej mieszkań w historii
Dwie średnie pensje pozwalają na zakup dużego M. Popyt na kredyty hipoteczne najwyższy w historii
W czasie pandemii wzrosło ssanie na mieszkanie. Na razie nie ma co liczyć na spadek cen
Mieszkaniowy boom będzie trwał. Roczne wzrosty cen mogą dojść nawet do 10 proc.
Budimex i Aldesa wybudują Via Carpatia za ponad miliard złotych
Czy rynek nieruchomości odczuje skutki pandemii?
Polacy rzucili się na kredyty hipoteczne. W pogoni za mieszkaniem zadłużamy się coraz bardziej
Pozwolenia na budowę, mieszkania oddane do użytku. Oto najnowsze dane GUS o budownictwie
Finansowanie inwestycji energetycznych nie jest proste
Ceny mieszkań rosną zaskakująco szybko. Jak zareagują kupujący?
Strzeż się gwarantowanych 7% z nieruchomości
Oferta
Sprzedam Mieszkanie
Cena: 686 000 zł

Cena / m2: 12 943 zł / m2
Powierzchnia: 53 m2

Rodzaj oferty: Sprzedam
Nieruchomość: Mieszkanie
Rynek: Wtórny
Miasto: Płock
Dzielnica: Podolszyce Północ
Ulica: Sikorskiego
Piętro: 6
Ilość pięter: 7
Ilość pokoi: 2
Stan: Bardzo dobry
Forma własności: Odrębna własność

Opis oferty:

AGORA Nieruchomości poleca:

Dwupokojowe mieszkanie w nowym bloku przy samym Parku, Podolszyce Północ

Miasto: Płock
Osiedle: Podolszyce Północ
Ulica: Sikorskiego tzw. Zielone Korony
Powierzchnia uż.: 53,18m2
Piętro: 6 (winda)
Liczba pięter: 7
Liczba pokoi: 2
Kuchnia: oddzielna
Stan: nowe / wykończone / gotowe do zamieszkania
Klimatyzacja: tak
Czynsz: ok.570zł/mc (w tym ogrzewanie, opłaty administracyjne, sprzątanie kl.schod., fundusz remont.)
Miejsce parkingowe: TAK (garaż z m.postojowym przed nim) - dodatkowo płatne.

Dwupokojowe , trójstronne (południe, północ, zachód), gustownie wykończone mieszkanie o bardzo poszukiwanym metrażu.
Mieszkanie położone na VI piętrze (winda) w VII piętrowym bloku, na bardzo popularnym osiedlu Zielone Korony przy ul Sikorskiego w Płocku.

W skład mieszkania wchodzą: dwa nieprzechodnie pokoje: sypialnia i duży widny salon z wyjściem na bardzo duży balkon/taras ok.17mkw., oddzielna kuchnia , łazienka z wc, przedpokój.

W mieszkaniu są: plastikowe trójszybowe okna (dobra izolacyjność termiczna i akustyczna), drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, na podłogach w pokojach panele, w kuchni przedpokoju łazience glazura/terakota, na ścianach gładzie. W kuchni meble pod zabudowę (piekarnik, płyta indukcyjna, okap) lodówka.